Konferenčná kamera EagleEye Mini

HD kamera, ktorá pozdvihne vaše konferenčné hovory na novú úroveň.

Kód produktu: PN7200-84990-001

Cena bez DPH /
 
99,00 €
s DPH 118,80

Kúpiť
+

Popis produktu

Veľký výkon, malé balenie. 

Okrem vynikajúceho zvuku Poly najnovšie prináša i ostré a jasné video. Konferenčná kamera EagleEye Mini USB sa stane skvelým pomocníkom počas vašich konferenčných hovorov. Keď sa ľudia počas hovoru navzájom vidia, sú oveľa viac zapojení do  komunikácie.  Videohovory tak zlepšujú komunikáciu medzi obchodnými partnermi alebo kolegami, umožňujú sledovanie neverbálnych prvkov, ako je reč tela, mimika tváre, čo má v konečnom dôsledku aj zásadný vplyv na rozhodovacie schopnosti. 

Toto audiokomunikačné zariadenie je najnovším prírastkom v rodine Polycom. Spoločnosť Polycom sa už viac ako 25 rokov angažuje na trhu audio komunikácie a neustále prináša svoje inovácie. 

Profesionálne HD video

Konferenčná kamera EagleEye Mini bola navrhnutá predovšetkým pre podnikovú sféru, prostredie malých kancelárií alebo miestností. Jedným z mnohých významných prvkov je Full HD 1080p, elektronické ovládanie, naklápanie a 4x zoom. Obraz si zachováva najvyššie možné rozlíšenie aj pri maximálnom priblížení. Okrem toho EagleEye Mini prináša vysokú sýtosť farieb, kompenzáciu podsvietenia a optimalizáciu automatického zaostrenia pre menšie prostredie. Môžete si tak byť istí, že zažijete presný a ostrý obraz, ktorý je nanajvýš podobný tomu reálnemu. Integrovaná ochrana súkromia zabraňuje neúmyselnému použitiu kamery. 

Ideálna pre malé priestory

Ľudia dnes pracujú v rôznom prostredí - v kanceláriach, zasadačkách, kaviarňach, hoteloch alebo coworking priestoroch. Nech pracujete kdekoľvek, môžete si so sebou vziať EagleEye Mini a Polycom VoxBox. EagleEye kamera sa inštaluje na horný alebo spodný okraj displeja.

Skype for Business

EagleEye Mini je certifikovaná USB kamera pre videohovory prostredníctvom Skype for Business, ktorá vám prinesie ten najlepší zážitok z tímových meetingov na diaľku. 

Na stiahnutie

EagleEye Mini EagleEye Mini